Orliki Czarnych rewelacyjnie spisali się w rewanżowym meczu z Lubińskim Amico.

W środowe popołudnie (27.05) drużyna orlików Czarnych Rokitki (rocznik 2005/2006/2007) rozegrała rewanżowy mecz z dobrze nam znanym zespołem Amico Lubin. W meczu padło wiele bramek, a niektóre z nich były przedniej urody (gole Michała Krupy Łukasza Grysa i Mateusza Ewkowskiego). Spotkanie trwało 5x15 minut. Zakończyło się zwycięstwem Czarnych 11:5.

Wynik meczu odnotowujemy z kronikarskiego obowiązku, bo najważniejsza była dobra zabawa oraz to, że dzieci aktywnie mogły spędzić czas ucząc grać się w piłkę nożną. Licznie zgromadzeni kibice (rodzice) mogli zobaczyć wspaniałe akcje, po których padały piękne bramki.
Młodzi adepci futbolu rozegrali dopiero drugi mecz w swojej przygodzie z piłką. Trenerami drużyny są Piotr Seheniewicz oraz Bogdan Hołowiak.
Praca z dziećmi w klubie z Rokitek stoi na wysokim poziomie. Doskonałym dowodem na to są przede wszystkim wychowankowie, których można spotkać w Zagłębiu Lubin, Miedzi Legnica, czy Koronie Kielce. Poza tym sporo wychowanków gra obecnie w zespole seniorskim Czarnych.