Warta wygrywa w Rokitkach

CZARNI ROKITKI-WARTA BOLESŁAWIECKA 0:2

BRAMKI: ZARZYCKI,ZAWODNIK TESTOWANY

Do meczu z Wartą przystąpiliśmy mocno osłabieni.Czarni zagrali bez Wrotnego,Białka,Wyszowskiego,Patera,Pachury Michała,co miało niewątpliwie wpływ na przebieg spotkania.W meczach towarzyskich końcowy wynik ma znaczenia drugorzędne.Trener Dragan wprowadził do gry młodych piłkarzy z drużyny juniorów ,w których widać spory potencjał.Dobrze zaprezentował się Wojtek Nowak,który bardzo dobrze radził sobie z odbieraniem piłki,jednak zdołał też zanotować kilka strat przy jej wyprowadzaniu.Ekipa gości była więcej w posiadaniu futbolówki.Lepiej prezentowała się w środku pola,ale paradoksalnie to Czarni mieli więcej sytuacji do zdobycia bramek.Niestety,ale w tym meczu byliśmy mocno nieskuteczni.Już w najbliższą srodę gramy kolejny sparing w Krzywej.Mecz rozpocznie się o godz.17:30.