Światłoń i Ziembowski zagrają w Czarnych

Okienko transferowe ekipa z Rokitek wykorzystała do samego końca. Od wczoraj nowymi podopiecznymi Mirosława Dragana zostali byli reprezentanci Chojnowianki: Andrzej Ziembowski oraz Piotr Światłoń.W ramach rozliczenia pomiędzy klubami do Chojnowa trafił Paweł Malik. Obaj piłkarze to nie lada wzmocnienie. Filar biało niebieskiej defensywy na pewno będzie kluczowym piłkarzem w nadchodzącym sezonie. Wśród Czarnych na pewno wzrośnie konkurencyjność na określonej pozycji. Jest to niezwykle ważna kwestia o której trener Dragan wspominał w rozmowie z nami.

Siła napadu ekipy z Rokitek również się poprawi. Andrzej Ziembowski nareszcie będzie miał okazję aby się wykazać. W tej rundzie na pewno otrzyma całą masę dobrych podań, których zabrakło podczas gry w Chojnowiance.

Zarząd KS Chojnowianka nie był w stanie zmienić decyzji obu piłkarzy dotyczącej opuszczenia Chojnowianki. Jeśli nie trafiliby oni do Rokitek na pewno nie reprezentowaliby barw biało niebieskich.

Okres przygotowawczy przyniósł wiele zmian. Rokitki już w ubiegłym sezonie grały bardzo dobrze. W tym roku wszystko zapowiada się wyśmienicie. Czy takie posunięcia władz klubu doprowadzą do czołowej lokaty w klasie okręgowej. Tego nie wiem. Wiele pokaże pierwsze spotkanie ze Stalą Chocianów, które rozegrane zostanie już w najbliższy weekend.

Mamy nadzieję na dobry występ i pierwszy komplet punktów w sezonie 2015/2016. Życzymy powodzenia!